|

✅ Nexo: bonus 25$ w BTC za depozyt 100$ w dowolnej kryptowalucie! ✅

🚩 Nexo – multiplatforma z usługami finansowymi dla aktywów cyfrowych. Zarządza obecnie aktywami dla ponad 2,5 mln użytkowników w 200 jurysdykcjach. Platforma posiada wysokie notowania 4,7/5,0 na TrustPilot. Nexo Wallet to jedna z największych platform do udzielania i inwestowania pożyczek pod zastaw kryptowalut. Posiada portfele i giełdy kryptowalut, za pomocą których można wpłacać, wypłacać, wysyłać lub wymieniać pomiędzy wieloma kryptowalutami, stabilnymi monetami i walutami FIAT, które są dostępne na platformie.

🚩 Aby uczcić rosnącą społeczność zadowolonych klientów, Nexo oferuje wyjątkową możliwość uzyskania prostego bonusu dla nowych posiadaczy kont, którzy zarejestrują konto za pomocą specjalnego linku. Rejestrując się na koncie Nexo, użytkownicy mogą zarobić 25 dolarów w Bitcoinach.

ℹ️ Instrukcja:

1️⃣ Zarejestruj się z poniższego linku promocyjnego:

->> Rejestracja w NEXO <<-

2️⃣ Dokończ niezbędny proces weryfikacji tożsamości (dowód/paszport/prawojazdy+selfie). Weryfikacja zostaje potwierdzona zazwyczaj do kilku minut.

3️⃣ Masz dwie możliwości dokonania wpłaty:

➡️ Opcja 1: Wpłać co najmniej 100 USD lub równowartość tej kwoty w kryptowalucie. Wpłać stabilną kryptowalutę (stablecoin) o wartości 103 USD, taką jak USDT/USDC itp. Zaraz po złożeniu depozytu otrzymasz 25 USD w BTC jako oczekujące saldo. Jeśli dokonasz wpłaty w kryptowalucie, musisz pozostawić ją w Nexo bez dokonywania na niej zmian przez 30 dni. W przeciwnym razie nie otrzymasz bonusu. Konto musi utrzymywać saldo powyżej 100 USD przez 30 dni.

➡️ Opcja 2: Kup dowolną dostępną kryptowalutę lub stablecoin od Nexo za pomocą swojej karty debetowej/kredytowej VISA/Mastercard lub za pomocą przelewu bankowego SEPA i trzymaj tę kryptowalutę w swoim portfelu przez co najmniej 30 dni. Konta muszą utrzymywać saldo powyżej 100 USD przez 30 dni. Jeśli jej wartość nie przekroczy w tym czasie 100 dolarów, nie otrzymasz bonusu, dlatego zalecamy zakup stabilnej monety – stablecoina (np. USDT/USDC), aby mieć pewność, że jej wartość nie będzie się zbytnio wahać.

4️⃣ Trzymamy nasze zdeponowane aktywa przez 30 dni (twoje saldo nie powinno być mniejsze niż 100 dolarów nawet na jeden dzień, więc pamiętaj o jego utrzymaniu) – po 30 dniach możemy wypłacić bonus (25 USD w BTC) oraz nasze środki. 31 dnia otrzymasz BTC o wartości 25 USD na Twoje konto i będziesz mógł je wypłacić i wykorzystać, jak chcesz.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *