REGULAMIN STRONY:

BonusoweZarabianie.pl jest stroną informacyjną, która służy do informowania o zniżkach, promocjach, bonusach, kodach rabatowych i o sposobach zarabiania w sieci. W miarę naszych możliwości opisujemy, pomagamy i udzielamy informacji na temat wszelkich promocji. Dokładamy wszelkich starań aby informacje zawarte na stronie były jak najbardziej aktualne i szczegółowe.

Administratorzy strony nie ponoszą jednak żadnej odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku korzystania ze strony oraz wykorzystywania treści w niej zawartych. Weryfikacja warunków danej oferty leży w gestii czytelnika. Administratorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za transakcje oraz umowy zawierane między czytelnikiem a podmiotami, które są opisywane w serwisie.

Treści udostępniane na stronie mimo największych starań ze strony autorów – mogą mieć niedoskonałości. Wszyscy jesteśmy ludźmi i mogą się zdarzyć błędy w publikacji. Zachęcamy niniejszym do czytania regulaminu danej promocji przed skorzystaniem z niej.

Staramy się jak najlepiej opisywać wszystkie promocje, natomiast należy pamiętać, że żadna treść na stronie nie jest poradą inwestycyjną, wszystkie publikacje są tylko informacyjne – informują jak można zarobić/zyskać z danej promocji/bonusu. Jeżeli jesteś na tyle nieroztropny, że inwestujesz/kopiujesz ruchy innych, wiedz że tylko Ty ponosisz za to odpowiedzialność.

Pamiętajmy, że na stronie razem tworzymy serdeczną atmosferę. Dopuszczone jest publikowanie komentarzy przez czytelników, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za ich treść. W komentarzach traktujemy się z szacunkiem. Urozmaicone dialogi to normalna rzecz, ale pamiętajmy o uprzejmości. Nie używamy wulgarnych słów. Znieważające komentarze dotyczące rasy, religii, kultury, orientacji seksualnej, płci lub tożsamości, spamowanie, niemerytoryczne wypowiedzi oraz reklamy nie będą tolerowane i będą usuwane.

Pamiętaj! Robisz wszystko na własną odpowiedzialność. W życiu nie ma nic pewnego, oprócz śmierci i podatków. Wszystkie promocje oraz inwestycje robisz tylko i wyłącznie na własną odpowiedzialność i tylko do siebie możesz mieć pretensje w razie niepowodzenia. Nie wpłacaj oszczędności życia, co najwyżej kieszonkowe, czyli minimalną kwotę do uzyskania bonusu. Zastanów się dwa razy w promocjach z depozytem. Każdy projekt może upaść i możesz już nigdy nie odzyskać swoich środków. Pamiętaj, że warunki promocji mogą ulec zmianie w każdej chwili. Robisz wszystko na własne ryzyko. W promocjach bez inwestycji nic nie tracisz, co najwyżej nic nie otrzymasz.

Bonusy przyznają tylko i wyłącznie zewnętrzne platformy i strony na których się rejestrujesz i na których trwa akcja promocyjna. Należy pamiętać, że żadna treść na stronie nie jest poradą inwestycyjną i administratorzy nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za publikowane posty na stronie. Pamiętajmy też, że większość promocji, bonusów, itp. dostajemy za darmo. Zdarza się też tak, że możemy nie otrzymać nic – promocja się skończy, zmieli się regulamin danej promocji, promocja przestanie wypłacać, limit się wyczerpie, strona przestanie działać, itp.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *