✅ Proste kroki na dodatkowy zarobek – zarabiaj dzięki bonusom! ✅

🚩 BonusoweZarabianie.PL to najlepsza polska strona, która pomaga zarabiać pieniądze w Internecie, korzystając z bonusów powitalnych z aplikacji, banków, kart, kryptowalut, zakładów, ankiet, zwrotu gotówki, kodów zniżkowych, airdropów i przeróżnych promocji! Znajdziesz u nas także inne możliwości bonusowe, takie jak: płatne ankiety, aplikacje pozwalające zaoszczędzić pieniądze w pizzerii czy restauracji, zniżki na ubezpieczenia komunikacyjne, oszczędzanie na abonamentach telefonicznych… i właściwie nie ma ograniczeń co do kategorii bonusów!

🚩 BonusoweZarabianie.PL jest zawsze aktywne w badaniu i testowaniu nowych platform i aplikacji, przeglądaniu ich warunków, regulaminów i publikowaniu przewodnika dla każdego bonusu z najlepszym rozwiązaniem, aby skorzystać z promocji i zgarnąć zysk! Staramy się publikować minimum treści a maksimum konkretów. Poprowadzimy was krok po kroku jak zarobić dodatkowe pieniądze z promocji internetowych.

🚩 Kim jesteśmy ❓
BonusoweZarabianie.PL powstało w 2020 r., aby zaoferować użytkownikom i entuzjastom społeczności bonusowego zarabiania – możliwości zarabiania pieniędzy w Internecie przez omawianie wszystkiego dotyczącego bonusów w aplikacji, kryptowalut, inwestycji, handlu, zakładów itp.

🚩 Dlaczego firmy dają premie za darmo ❓
Firmy różnych platform i aplikacji często co jakiś czas dają bezpłatne bonusy powitalne, ponieważ przeznaczają część swojego budżetu na reklamę, którą zamiast klasycznych kanałów takich jak telewizja czy radio przeznaczają na reklamę poprzez kanał internetowy.

🚩 Jaki interes mają w tym firmy rozdając bonusy za darmo ❓
Chodzi o przyciągnięcie głównie nowego klienta do danej strony, projektu, giełdy, banku. Zdarzają się również bonusy dla stałych klientów produktu czy usługi. Gdyby nie darmowy bonus na powitanie – nigdy byś pewnie nie zwrócił uwagi na niektóre firmy świadczące daną usługę. Część osób korzysta z promocji, zgarnia bonus i nie korzysta z usług, natomiast jest spora grupa osób, która mając już konto na platformie zostanie tam na dłużej korzystając z produktu. Nawet gdy użytkownik nie korzysta nigdy więcej z platformy, utknie mu w pamięci chociażby nazwa firmy a im zależy właśnie na przyciągnięciu jak największej ilości użytkowników i rozpoznawalności marki.

🚩 Większość promocji to bonusy powitalne – podczas rejestracji w nowej aplikacji klikasz na link promocyjny lub wprowadzasz kod bonusowy. Bonusy bez depozytu (bonus za rejestrację) – są to promocje, które dają bonus za samą rejestrację. Bonusy z depozytem (bonus za spełnienie warunku) – aby otrzymać bonus, musisz spełnić warunki opisane w promocji – np. płatność czy zakup w aplikacji. Airdropy to szczególne projekty kryptowalut – wchodzące dopiero na rynek. Zazwyczaj Airdropów nie wypłacimy od razu, musi upłynąć pewna ilość czasu. Publikujemy najbardziej popularne Airdropy, które mają największą szansę na wybicie się.

🚩 Z racji tego, że część bonusów oferują duże instytucje finansowe – firmy muszą stosować się do prawa i stosują metody weryfikacji konta KYC (z ang. „poznaj swojego klienta”) – czyli weryfikacji osoby za pomocą dokumentu: prawa jazdy, paszportu lub dowodu osobistego, opcjonalnie selfie. Jest to standardowa procedura jaką muszą przeprowadzać instytucje finansowe.

Pamiętaj! Przed skorzystaniem ze strony zapoznaj się koniecznie z naszym REGULAMINEM!


⤵️ Śledź nas w mediach społecznościowych: ⤵️

➡️ Grupa na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/4016061701782553

➡️ Strona na Facebooku: Fanpage BonusoweZarabianie.pl

➡️ Obserwuj nas na Telegramie, aby być na bieżąco z bonusami: https://t.me/BonusoweZarabianie_PL

W razie pytań zapraszamy do kontaktu: kontakt@bonusowezarabianie.pl

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *