|||

✅ Nju Mobile – Bonus 40 zł + umowa na 30 dni (zamiast 24 miesięcy)! Najtańszy i najlepszy operator komórkowy! ✅

Nju Mobile – Bonus 40 zł + umowa na 30 dni (zamiast 24 miesięcy) + 3 miesiące za 0 zł! Najtańszy i najlepszy operator komórkowy! ✅

Nju Mobile – Bonus 40 zł + umowa na 30 dni (zamiast 24 miesięcy) + + 3 miesiące za 0 zł! Najtańszy i najlepszy operator komórkowy! ✅

🚩 Nju Mobile skierowane jest osób ceniących sobie bardzo atrakcyjne cenowo oferty telekomunikacyjne!

🚩 Abonent NJU Mobile ma prawo do zerwania umowy bez ponoszenia dodatkowych kosztów, co jest dużym atutem dla osób niezdecydowanych!

👉 Bonus 40 zł!

👉 Umowa tylko na 30 dni!

👉 3 miesiące za 0 zł za przeniesienie nr do Nju – jak nam się nie spodoba możemy zrezygnować w dowolnym momencie (okres wypowiedzenia to tylko 30 dni)!

👉 Nawet 19 zł/miesięcznie za NO LIMIT + 60GB!

👉 Rosnący pakiet GB – im dłuższy masz staż – tym więcej dostajesz gratisowych GB za darmo!

👉 Kolejny numer dla członka rodziny lub dziecka za 9 zł / miesięcznie!

>> Nju Mobile – Oferta Promocyjna z Bonusami Sprawdź tutaj! <<

ℹ️ Zastanawiasz się nad zmianą operatora? Szukasz czegoś taniego z najlepszą opcją wszystko bez limitu? Sprawdź ofertę promocyjną w Nju Mobile!

1️⃣ Bonus 40 zł!

👉 W nowej promocji Nju Mobile nie płacimy nic za opłatę aktywacyjną! Wystarczy zaznaczyć przy zawieraniu umowy, że zgadzamy się na efakturę, czyli fakturę elektroniczną na emaila oraz wyrażenie zgód marketingowych. Na tych krokach oszczędzamy już 40 zł na dzień dobry!

2️⃣ Umowa na 30 dni zamiast 24 miesięcy!

👉 Jest to oferta poniekąd łącząca opcję na kartę z ofertą na abonament. Czyli podpisujemy umowę – ale okres wypowiedzenia to tylko 30 dni zamiast 24 miesięcy! Po prostu bez dodatkowych warunków!

👉 Zamawiając nowy numer lub przenosząc swój dotychczasowy numer – płacimy co miesiąc określoną kwotę (np. 19 zł). Umowę możemy wypowiedzieć w dowolnym momencie – obowiązuje nas tylko 30 dniowy okres wypowiedzenia. Dzięki temu operatorowi Nju Mobile udało się obniżyć ceny i uzyskać najlepszą ofertę na rynku. Dzięki temu jest taniej niż w ofercie na kartę, ale i zdecydowanie krócej niż w ofercie na abonament – nie wiążemy się 24 miesięcznymi umowami.

3️⃣ 3 miesiące za 0 zł za przeniesienie nr do Nju!

👉 Teraz w promocji otrzymamy 3 miesiące za 0 zł za przeniesienie nr do Nju z innej sieci. Jak nam się nie spodoba – możemy zrezygnować w dowolnym momencie – okres wypowiedzenia to tylko 30 dni)! Oferta jest na tyle atrakcyjna, że jednak większość osób zostaje z Nju na stałe.

4️⃣ Rosnący pakiet GB – im dłuższy masz staż – tym więcej dostajesz gratisowych GB!

👉 W promocji otrzymamy dodatkowy bonus internetowy za staż. W zależności od wybranej opcji – np. po pół roku stażu możemy otrzymać do naszego pakietu internetowego dodatkowe 20 GB co miesiąc tylko za to, że jesteśmy w Nju Mobile!

👉 Można by powiedzieć, że zawierając umowę np. dzisiaj – operator co jakiś czas aktualizuje ofertę dla nas na korzystniejszą bez żadnych opłat. Jeżeli za pół roku nowi użytkownicy będą mieć np. więcej GB na start, my również dostaniemy lepszą opcję – a nie jak w przypadku ofert abonamentowych na 24 miesiące nasza oferta jest co raz mniej korzystniejsza! Jest to bardzo dobra oferta, gdzie wielu użytkowników skarży się zazwyczaj na „złe” traktowanie „lojalnego” klienta.

5️⃣ Kolejny numer dla członka rodziny lub dziecka za 9 zł / miesięcznie!

👉 Plan Duo – kolejny numer dla drugiego rodzica lub dziecka za 9 zł! Maksymalnie możemy dodać 2 członków rodziny.

6️⃣ Zasięg – nju korzysta z nadajników Orange!

👉 Nju może poszczycić się zasięgiem internetu LTE, który dociera do 99% populacji naszego kraju. To w praktyce oznacza, że niemal każdy użytkownik mobilnego internetu w nju mobile może cieszyć się najszybszym dostępem do sieci w miejscu zamieszkania!

🚩 Chcesz skorzystać z oferty promocyjnej?

Sprawdź ofertę ➡️ Nju Mobile – Oferta Promocyjna z Bonusami!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *