||||||

✅ AliExpress – pierwsze zakupy od 1 PLN ze zniżką do 90% + darmowa dostawa + bezpłatny zwrot do 15 dni! ✅

🚩 AliExpress to ogromny sklep internetowy obecny w wielu krajach (w tym w Polsce) należący do Alibaba Group, uruchomiony 26 kwietnia 2010. Platforma oferuje towary w bardzo niskich cenach wysyłane z Chin. Dość dużym atutem sklepu jest darmowa lub bardzo tania dostawa. AliExpress podbiło rynek stając się jedną z najważniejszych światowych platform tego typu. Platforma zyskuje popularność wśród polskich użytkowników, głównie dzięki niskim cenom, taniej lub darmowej dostawie oraz największym asortymentem do wyboru na świecie. Serwis działa w języku polskim i płatnościami w złotówkach.

🚩 AliExpress przoduje na polskim rynku w zakupach online z Chin, na drugim miejscu jest znane, lecz nieco mniej: Temu. Aplikacja AliExpress ma już ponad 500 milionów pobrań a użytkownicy ocenili ją na 4,5 w oparciu o prawie 15 milionów opinii w Google Play (aplikacja jest również dostępna w App Store). Zakupy możemy również zrobić tradycyjnie na stronie AliExpress przez przeglądarkę internetową.


ℹ️ Instrukcja (jak zdobyć przy pierwszym zakupie przedmioty od złotówki ze zniżkami do 90%):

1️⃣ Rejestrujemy się z poniższego linku promocyjnego:

->> Pierwszy Zakup z AliExpress <<-->> Pierwszy Zakup z AliExpress <<-

2️⃣ Po rejestracji od razu możemy skorzystać z bonusów:

  • Przedmioty ze zniżkami do 90% przy pierwszym zakupie.
  • Darmową wysyłkę z dostawą do 10-12 dni.
  • Ochronę zakupów i gwarancje dostawy.
  • Zwrot środków w przypadku napotkanych problemów.
  • Bezpłatny zwrot w ciągu 15 dni.

3️⃣ Przy kolejnych zakupach większość sprzedających udostępnia darmową wysyłkę (lub jeżeli jest płatna – jest to zazwyczaj niski koszt kilku złotych). Codziennie możemy korzystać z różnych promocji cenowych m.in. obłędne oferty, choise, darmowa dostawa, wstań rano – 50% zniżki. Dodatkowo mamy również bezpłatne zwroty w ciągu 15 dni (jeżeli sprzedający udostępnia taką opcję). W specjalnych promocjach “choise” czyli niska cena + darmową dostawa + dostawa w 10 dni + darmowe zwroty – platforma oferuje dodatkowe korzyści i gwarancje w przypadku przedmiotów specjalnie wyłonionych i wysłanych przez AliExpress. Przedmioty są wysyłane za pośrednictwem własnej logistyki AliExpress, dzięki czemu nie ma opłat za dostawę – a dostawa jest realizowana szybciej (do 10 dni). Dodatkowo zakupione przedmioty możesz zwrócić za darmo 3 razy w ciągu miesiąca w ciągu 15 dni od otrzymania przesyłki.

4️⃣ W AliExpress płacić za zakupy możemy na różne sposoby m.in. za pomocą: BLIK, Przelewy24, PayU, Karta płatnicza, portfele GooglePay/ApplePay, PayPal, PayPo – Płatności Odroczone na 30 dni.

5️⃣ Czy w AliExpress jest darmowa dostawa? Tak, pierwsza dostawa jest darmowa bez względu na koszt zamówienia. Kolejne dostawy również są darmowe w promocjach “choise” oraz w produktach bez promocji o ile sprzedający udostępni darmową przesyłkę (jeżeli wysyłka jest płatna – opłata wynosi zazwyczaj kilka złotych).

Platforma współpracuje również z InPost, dzięki czemu możemy zamówić przesyłkę do paczkomatu.

6️⃣ Czy są inne promocje w AliExpress? Tak, AliExpress organizuje codziennie różne promocje m.in. obłędne oferty, choise, darmowa dostawa, wstań rano – 50% zniżki.

7️⃣ Czy istnieje “Ochrona Kupujących”? Tak – uzyskaj zwrot pieniędzy, jeśli przedmiot nie dotrze, zostanie uszkodzony lub nie będzie zgodny z opisem w okresie ochrony.

8️⃣ Jak działa “Bezpłatny Zwrot”? W przypadku artykułów z etykietą „Bezpłatny zwrot” możesz zwrócić produkty w ciągu 15 dni kalendarzowych od otrzymania przedmiotu(ów) w kwalifikującej się lokalizacji dostawy, bez podania przyczyny i uzasadnienia, jeśli przedmiot jest nieużywany i nieuszkodzony, posiada oryginalne opakowanie i wszystkie plomby zabezpieczające i etykiety są zachowane i nieuszkodzone.


Jeżeli lubisz robić zakupy po niskich cenach w zagranicznych platformach zobacz również na promocje za pierwsze zakupy w sklepie TEMU.

Podobne wpisy

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *