||

✅ ByBit: bonus 10$ (dla nowych i obecnych użytkowników nie posiadających karty) + 25$ + MysteryBox do 1000 USDT + 20$ za polecenie! ✅

🚩 ByBit to popularna giełda kryptowalut założona w 2018 roku. Siedziba Bybit znajduje się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Giełda posiada rozbudowany ekosystem oraz niskie opłaty. Platforma obsługuje wiele kryptowalut (i par handlowych) oraz pozwala wpłacać w złotówkach. ByBit posiada świetne opinie oraz oferuje ciekawe bonusy.


ℹ️ Skrót promocji:

🟩 10$ za zamówienie wirtualnej karty + transakcję kartą na kwotę 5€ (wpłata na Revolut). Depozyt robimy kartą debetową lub w postaci kryptowaluty.

🟩 10$ za depozyt w kryptowalucie lub kartą debetową na kwotę co najmniej 100$.

🟩 15$ za trade 500$ (czyli obracamy naszym bonusem 100$ (kup/sprzedaj), żeby uzyskać łącznie 500$ obrotu na koncie).

🟩 Mystery Box o wartości do 1000 USDT za trade na kwotę 10 000 USD (czyli dalej możemy obracać naszym bonusem 100$ (kup/sprzedaj), żeby uzyskać łącznie 10 000 $ obrotu na koncie).


ℹ️ Instrukcja:

1️⃣ Rejestrujemy się poniższego linku promocyjnego (jeżeli jesteś nowym użytkownikiem klikasz w link, jeżeli masz już konto wpisujesz kod ręcznie przy zamawianiu karty):

->> Rejestracja w ByBit dla nowych użytkowników <<-

⚠️ Jeżeli kod się nie wczyta się automatycznie – a będzie wolne pole do wpisania kodu wpisujemy go ręcznie: 7JVO20

Sam kod do wpisania (dla obecnych użytkowników): 7JVO20

Kod polecający powinien się wpisać automatycznie po kliknięciu w powyższy link. Jeżeli pojawi się prośba o kod polecający podczas rejestracji wpisz go ręcznie (jeżeli nie wszedł z automatu). Kod zobaczysz ponownie na etapie Potwierdź swoje dane w aplikacji, po zakończeniu weryfikacji tożsamości i adresu. Alternatywnie możesz także wprowadzić kod polecający osobno podczas procesu składania wniosku.

2️⃣ Weryfikujemy konto (KYC).

3️⃣ Wchodzimy w zakładkę “Card” i zamawiamy kartę wirtualną.

4️⃣ Aby otrzymać pierwszy bonus w wysokości 10$ [dla nowych i obecnych użytkowników] – w ciągu 14 dni od złożenia wniosku o kartę wykonaj jedną dowolną transakcję kartą ByBit na kwotę co najmniej 5€ – wykonaj po prostu płatność w sklepie czy internecie, itp. Depozyt do promocji możemy zrobić za pomocą karty debetowej lub w postaci kryptowaluty (i wymieniamy kryptowalutę na EURO, żeby później zrobić płatność kartą w EURO). Jeżeli miałeś konto już od dawna i masz środki na koncie możesz oczywiście z nich skorzystać do wykonania płatności. Kartę możemy dla wygody dodać do portfela GooglePay. Najlepiej zapłać za coś np. na Allegro. Wpłata na Revolut w tej promocji ponoć zalicza bonus, ale zapytaj wcześniej na support czy zaliczą Ci to do płatności. Wpłata na Revolut działa dalej i zaliczyła bonus naszemu czytelnikowi. Możesz też spróbować utworzyć dowolną zrzutkę (np. zrzutka.pl, itp.) i wpłacić tam kartą te 5€ i je wypłać lub możesz próbować też wpłacić na bukmachera czy kasyno – ale najlepiej upewnić się na support, że ta opcja zadziała.

Maksymalnie w ciągu 14 dni (trwa to zazwyczaj znacznie krócej) otrzymasz bonus 10 USDT, który możesz wypłacić.

5️⃣ Aby otrzymać drugi bonus w wysokości 10$ – w ciągu 7 dni od założenia konta wykonaj depozyt na kwotę co najmniej 100 USD w postaci kryptowaluty, karty debetowej lub depozytu FIAT (waluta EURO/DOLAR). W tej części nie trzeba robić obrotu, wystarczy sam depozyt.

Aby otrzymać trzeci bonus w wysokości 15$ – w ciągu 30 dni od założenia konta zrób trade (obrót) na koncie na łączną kwotę co najmniej 500$ (czyli możemy obracać naszym bonusem 100$, żeby uzyskać łącznie 500$ obrotu na koncie).

Aby otrzymać czwarty bonus w postaci Mystery Box o wartości do 1000 USDT za trade (obrót) na kwotę 10 000 USD (czyli dalej możemy obracać naszym bonusem 100$, żeby uzyskać łącznie 10 000 $ obrotu na koncie, ale tutaj patrz na kryptowaluty z najniższą prowizją np. XRP/TRX i najpierw przelicz czy Ci się to opłaci).

Wszystkie bonusy za depozyt i trade z tego podpunktu (5) można wykorzystać jako depozyt zabezpieczający w handlu instrumentami pochodnymi (z wyjątkiem transakcji spot). Można je również wykorzystać do pokrycia strat handlowych i wyrównania opłat transakcyjnych przed kapitałem własnym użytkownika. Bonusów nie można wypłacić, natomiast zyski z handlu z bonusami można wypłacić. Czyli w skrócie możemy np. grać na wzrosty lub spadki BTC i jak dobrze wytypujemy wypłacić zysk.

Instrukcja w skrócie jak wykorzystać bonus i go wypłacić na samym dole artykułu.

6️⃣ Bonusy możesz odebrać w zakładce Centrum nagród. Giełda przygotowała również inne dodatkowe promocje z którymi możesz się zapoznać i skorzystać. Wszystkie bonusy $ otrzymamy w postaci USDT.

7️⃣ Dodatkowo po zamówieniu karty i wykonaniu transakcji – możemy polecać promocję znajomym otrzymując 20 USDT za polecenie od ByBit.

8️⃣ Wszystkie promocje trwają do: obecnie na czas nieokreślony. Obecnie nie ma oficjalnej daty zakończenia promocji. Jeżeli jednak program dobiegnie końca, użytkownicy zostaną o tym powiadomieni z dużym wyprzedzeniem przez ByBit.

9️⃣ Pełny regulamin promocji: po kliknięciu w link promocyjny (zjeżdżamy na dam dół).

ℹ️ Karta ByBit – jak to działa?

👉 Karta Bybit to karta debetowa Mastercard, która umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do Twoich środków, gdziekolwiek i kiedykolwiek tego potrzebujesz, co czyni ją najlepszym towarzyszem Twojej kryptowalutowej podróży.

👉 Środki na Twoim koncie finansowania zostaną automatycznie odliczone, gdy użyjesz karty do dokonania płatności. W razie potrzeby pozostałe saldo zostanie pokryte poprzez konwersję kryptowaluty na walutę fiducjarną.

👉 Elastyczne zarządzaj kartami. Przeglądaj swoje transakcje i zarządzaj swoją kartą na bieżąc.

👉 Nieograniczone zakupy. Korzystaj ze swojej karty ByBit u ponad 90 milionów sprzedawców Mastercard na całym świecie.


Instrukcja w skrócie jak wykorzystać bonus za depozyt/obrót za bonusy z pkt 5, żeby można go było wypłacić:

W aplikacji wchodzimy w zakładkę REWARDS HUB -> MY REWARDS -> WYKORZYSTAJ (10 USDT Bonus Derywaty).

  1. Klikamy zakładkę CROSS (domyślnie jest x10) zmieniamy suwak dźwigni na x100 – jeżeli chcemy szybciej i więcej zarobić.

2. W “dostępne” mamy nasz bonus (10 USDT). Poniżej wybierzmy też opcję RYNEK (zamiast LIMIT).

3. Cena zlecenia wpisujemy: taką o jaką sądzimy, że np. wzrośnie waluta (z prawej strony mamy jak waluta się zmienia – czy idzie w górę, jak idzie w górę to dajemy (kupuj/long) i najlepiej grać na wzrosty (ale to już wg uznania). Jak w dół gramy na krótko (sprzedaj/short).

4. Poniżej wybieramy USDT (zamiast BTC) będzie nam wygodniej i wybieramy suwakiem np. 50% wartości bonusu (czyli nasze 5 USDT x100[dźwignia] = 500 USDT z takim kapitałem startujemy.

5. Klikamy Kupuj/Long, chyba, że chcemy inaczej.

6. I teraz jeżeli pójdzie wszystko w górę to co ugramy mamy do wypłaty. Wszystko mamy w zakładce POZYCJE. Pozycje możemy zamknąć w dowolnym momencie, jeżeli zadowala nas zysk.

7. Następnie wchodzimy w AKTYWA -> TRANSFER -> i wybieramy z KONTO Derywatorów do Konto Finansowania lub SPOT, gdzie środki będą już do wypłaty.

Na poniższym przykładzie przy obecnym dużym wzroście BTC udało się nam ugrać prawie 100 UDST (czyli ponad 500%).

Oczywiście możemy nic nie ugrać i wtedy nie wypłacimy oczywiście naszego bonusu. Wszystkie kroki podejmujesz na własną odpowiedzialność, możesz coś ugrać a możesz nic nie ugrać.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *