✅ Credits – bonus 25$ za depozyt 50$! ✅

🚩 Credits to portfel na Twoją bankowość i kryptowalutę. Credits to łatwy, bezpłatny i niezawodny portfel do zarządzania pieniędzmi, korzystania z karty Mastercard, dokonywania płatności i kryptowalut na całym świecie.

ℹ️ Instrukcja:

1️⃣ Zarejestruj się z poniższego linka promocyjnego:

->> Credits – Bonus 25$ <–

2️⃣ Pobierz aplikację mobilną lub skorzystaj z aplikacji internetowej. Utwórz konto w aplikacji Credits lub na stronie www.

⚠️ W razie problemów z wpisaniem kraju w aplikacji – zrób rejestrację i weryfikację na stronie www.

3️⃣ Zweryfikuj swoje konto za pomocą KYC (weryfikacja trwa max 15 minut).

4️⃣ Utwórz darmową kartę, klikając OPEN. W polu TIN wpisujemy PESEL.

5️⃣ Zasil utworzoną kartę kwotą co najmniej 50€ (opłata za zasilenie kartą wyniesie ~1€). Opłata za zasilenie konta kartą debetową wynosi 2% wartości transakcji, a przelew SEPA kosztuje 3€ + 0,05%.

6️⃣ Wykonaj co najmniej trzy płatności kartą na łączną kwotę nie mniejszą niż 15 EUR w ciągu pierwszych 15 dni od rejestracji [można próbować zasilić konto Revolut/Zen/Skrill/Bukmacherskie – natomiast nie wiadomo czy ten sposób zadziała]. Kartę możemy dla wygody dodać do GooglePay/AppPay.

7️⃣ Otrzymasz bonus 25$ w kryptowalucie USDT, bonus pojawi się na koncie od 5 do 10 dni następnego miesiąca, bonus możesz wypłacić (opłata za wypłatę na kartę debetową wynosi 3% a za wypłatę przelewem na konto bankowe SEPA 5€ + 2%). Bonus można również wypłacić w postaci kryptowalut. Miesięczna opłata za utrzymanie karty wynosi 5 €, możemy ją po wszystkim zamknąć, aby nie generować dodatkowych kosztów.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *