||||

✅ Gdzie najtańsze OC dla Twojego pojazdu? Jak zapłacić jeszcze mniej? Praktyczny poradnik gdzie i jak kupić najtańsze OC❗ ✅

Gdzie kupić OC? Gdzie zapłacę najmniej? Co zrobić, żeby jeszcze coś ugrać i zapłacić jeszcze mniej?

Stawkę za ubezpieczenie samochodu możemy sprytnie obniżyć – nawet z 1000 zł (OC/AC/Assistance/NNW) do 0 zł nawet jeszcze na tym zarobić! Jak?

Podajemy praktyczne sposoby. Obecnie najwięcej można ugrać kupując ubezpieczenie poprzez mubi.pl lub punkta.pl lub rankomat.pl – poniżej opisaliśmy trzy sposoby gdzie zapłacisz najmniej z naszymi kodami a nawet jeszcze na tym możesz zarobić!

Mubi:
150 zł zniżki za rejestrację z linku promocyjnego na ubezpieczenie pierwszego pojazdu.
150 zł zniżki za rejestrację z linku promocyjnego na ubezpieczenie drugiego pojazdu.
Program “Poleć Znajomego”: 50 zł za polecenie (maksymalnie 40 osób, czyli zwrot do 2000 zł).

Punkta:
100 zł zniżki za wpisanie kodu PPG-657 w linku promocyjnym na ubezpieczenie pierwszego pojazdu.

Rankomat:
50 zł zniżki za rejestrację z linku promocyjnego na ubezpieczenie pierwszego pojazdu.
150 zł zniżki za rejestrację z linku promocyjnego na ubezpieczenie drugiego pojazdu.
300 zł zniżki za za rejestrację z linku promocyjnego na ubezpieczenie trzeciego pojazdu.


NR 1 – MUBI:

Przeliczamy naszą składkę w promocyjnym programie mubi.pl – gdzie dostaniemy zwrot 150 zł za zawartą polisę! Aby otrzymać bonus 150 zł, kup dowolne ubezpieczenie online w Mubi przez Internet. 150 zł odbierzesz w formie przelewu na konto.

Instrukcja otrzymania bonusu (150 zł):

  1. Klikamy w link promocyjny uprawniający do zwrotu 150 zł.
  2. Wypełniamy kalkulację ubezpieczenia swojego samochodu i kupujemy online wybrane ubezpieczenie.
  3. Wchodzimy na stronę https://mubi.pl/odbierz-bonus – po akceptacji Twojego wniosku otrzymasz zwrot 150 zł na konto bankowe. Bonus otrzymasz w ciągu 30 dni od przesłania formularza.

W mubi – maksymalnie możesz skorzystać dwa razy ze zniżki na dwa różne samochody.

Ponadto w mubi.pl w promocji poleceń możemy zyskać dodatkowo aż 2000 zł! Poleć znajomemu ubezpieczenie w mubi – a zyskasz 50 zł od osoby, która kupi ubezpieczenie w Twojego linku – a Twój znajomy obniży składkę o 150 zł! Polecać możesz po zakupie ubezbieczenia w Mubi – tylko wtedy otrzymasz swój własny link polecający.


NR 2 – PUNKTA:

️Przeliczamy naszą składkę w promocyjnym programie punkta.pl – gdzie dostaniemy zwrot 100 zł za zawartą polisę! Aby otrzymać bonus 100 zł, kup dowolne ubezpieczenie online w Punkta przez Internet. 100 zł odbierzesz w formie przelewu na konto.

Instrukcja otrzymania bonusu (100 zł):

  1. Wchodzimy na stronę promocyjną: https://lp.punkta.pl/ppv/
  2. Wpisujemy kod promocyjny: PPG-657 uprawniający do zwrotu 100 zł.
  3. Wypełniamy kalkulację ubezpieczenia swojego samochodu i kupujemy online wybrane ubezpieczenie.
  4. Maksymalnie w ciągu 60 dni po opłaceniu polisy, otrzymasz e-maila ze stroną do formularza, który należy uzupełnić. Po akceptacji Twojego wniosku otrzymasz zwrot 100 zł na konto bankowe.

NR 3 – RANKOMAT:

Wchodzimy na stronę rankomatu z linka promocyjnego i od razu na starcie otrzymujemy zniżkę 50 zł na nasze ubezpieczenie. Robimy kalkulację i wypełniamy standardowo wszystkie dane o naszym pojeździe.

Instrukcja otrzymania bonusu (50 zł):

  1. Wchodzimy na stronę promocyjną
  2. Wypełniamy kalkulację ubezpieczenia swojego samochodu. Nasza składka automatycznie obniża się o 50 zł. Kupujemy online wybrane ubezpieczenie ze zniżką.

NR 4 – MTU24:

Niestety MTU24 obecnie nie ma żadnych zniżek na ubezpieczenia, ale ceny są czasami niższe, niż w porównywarkach, mając chwilę czasu można zawsze zrobić kalkulacje.

MTU24: Kalkulator – oblicz ubezpieczenie


NR 5 – YOUCANDRIVE (ubezpieczenia dla osób w wieku 18-29 lat):


W YouCanDrive również nie ma obecnie zniżek, ale można czasami trafić na tanie ubezpieczenie, jeżeli jesteś młody. Ubezpieczenia są kierowane dla młodych kierowców od 18 do 29 r.ż.

YouCanDrive: Kalkulator – oblicz ubezpieczenie


Tak naprawdę od nas zależy czy bardziej opłaci się nam mubi.pl czy punkta.pl czy rankomat.pl (czy ewentualnie MTU24 lub YouCanDrive) – tutaj i tutaj znajdziemy ciekawe promocje obniżające koszty naszego ubezpieczenia. Polecamy przekalkulować ubezpieczenie w dwóch, trzech miejscach – może okazać się, że ostatecznie ubezpieczenie będzie tańsze ze zniżką 50 zł – niż z większą zniżką 150 zł.

Podobne wpisy

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *