||

✅ CitiBank – “Prosta oferta” i kosmiczna karta kredytowa z bonusem do 600 zł za 20 transakcji na dowolną kwotę! ✅

✅ CitiBank – “Prosta oferta” i kosmiczna karta kredytowa z bonusem do 600 zł za 20 transakcji na dowolną kwotę! ✅

🟪 Jaki bonus i za co?

🚩 600 zł za założenie karty kredytowej Simplicity i wykonanie nią 20 transakcji na dowolną kwotę w kolejnych 6 miesiącach (otrzymamy 100 zł co miesiąc).

🚩 Robimy 20 transakcji na dowolną kwotę (np. kupujemy 20 mandarynek/bułek luzem w Biedronce i płacimy za każdą osobno przy kasie samoobsługowej).

🚩 Za każdą transakcję otrzymamy zwrot/moneyback 5 zł (czyli za 20 transakcji x 5 zł otrzymamy 100 zł co miesiąc!)


ℹ️ Instrukcja:

1️⃣ Złóż wniosek o kartę kredytową Simplicity z poniższego linku promocyjnego:

->> APLIKUJ O KARTĘ W PROMOCJI CITIBANK <<

2️⃣ Aktywuj kartę przez aplikację mobilną Citi Mobile.

3️⃣ Zgarnij zwrot o wartości 600 zł na twoją kartę – wystarczy, że w każdym z pierwszych 6 miesięcy kalendarzowych, następujących po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, dokonasz przynajmniej 20 Transakcji kartą na dowolną kwotę.

…czyli

Co miesiąc przez 6 miesięcy robimy 20 transakcji naszą kartą na dowolną kwotę (np. kupujemy 20 mandarynek/bułek luzem w Biedronce i płacimy za każdą osobno przy kasie samoobsługowej). Za każdą transakcję otrzymamy zwrot/moneyback 5 zł (czyli za 20 transakcji x 5 zł otrzymamy 100 zł co miesiąc!).

Płacąc Kartą Kredytową Citi Simplicity otrzymasz 5 zł za każdą wykonaną transakcję bezgotówkową na dowolną kwotę. Maksymalnie możesz zgarnąć 100 zł miesięcznie przez 6 miesięcy. To aż 600 zł!

Możesz płacić kartą stacjonarnie, przez Internet, możesz płacić zliżeniowo (smartfonem/smartwatchem) czy za pomocą np. potfela GooglePay.

4️⃣ Co miesiąc za spełnienie powyższego warunku otrzymasz zwrot o wartości do 100 zł. Po każdym miesiącu spełnienia warunków otrzymasz wiadomość o z informacją o przyznaniu nagrody.

5️⃣ Cashback wypłacany jest w postaci zasilenia Twojej Karty Kredytowej maksymalnie do miesiąca od spełnienia warunków promocji.
Zwrot otrzymasz na rachunek Twojej karty kredytowej, jako nadpłatę (bank nie nalicza za to prowizji).

6️⃣ Kto może skorzystać z promocji? Bardzo krótka karencja. Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1.03.2023 roku nie miały w banku Citi Handlowy głównej karty kredytowej.

7️⃣ Pamiętaj o konieczności dostarczenia dokumentów dochodowych – potrzebne będą dokumenty o dochodach: dochód netto minimum 1200 zł i zatrudnienie w obecnej firmie minimum 3 miesiące lub dochód netto minimum 2500 zł i prowadzenie własnej działalności minimum 2 lata.

8️⃣ Karta jest zupełnie darmowa przez pierwsze 12 miesięcy – czyli w całym w okresie trwania promocji + 6 miesięcy po zakończeniu promocji. A po zakończeniu promocji możemy zamknąć konto lub wydać 1000 zł miesięcznie w przeciwnym razie opłata za kartę wynosi 12 zł / miesięcznie.

9️⃣ Pełny regulamin promocji znajduję się po kliknięciu w link promocyjny na dole strony.

1️⃣0️⃣ Do kiedy trwa promocja? Promocja trwa do 30.01.2024 r.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *