||

❌ mBank – bonusy do 1250 zł: 650 zł za konto + darmowe Allegro Smart oraz 600 zł za kartę! ❌

Promocja zakończona. Aktualna wersja promocji znajduje się tutaj:

🟪 W skrócie:

👉 150 zł za założenie konta z kartą na selfie/przez e-dowód

👉 400 zł = 200 zł na konto + 200 zł w postaci vouchera do Biedronki + Allegro Smart (za darmo na miesiąc) za zapewnienie wpływów na minimum 1000 zł oraz wykonywanie po minimum. 8 płatności kartą i/lub BLIKiem przez 3 miesiące

👉 100 zł za założenie opcjonalnego eKonta Junior dla dziecka

👉 Konto oszczędnościowe Moje Cele: 7% do 50.000 zł

👉 600 zł za otwarcie darmowej karty kredytowej w programie MasterCard Bezcenne Chwile za 15 transakcji kartą na dowolną kwotę!

ℹ️ Instrukcja:

1️⃣ Zapisujemy się do promocji z linku poniżej i zakładamy konto:

⚠️ Ważne: najpierw klikasz “zapisz się do promocji” a następnie “załóż konto”

->> mBank – konto w promocji 650 zł <<-

2️⃣ Zakładamy eKonto z wraz z kartą do konta.

3️⃣ Wyrażamy zgodę na wszystkie zgody marketingowe oraz oświadczenia. Na wniosku o otwarcie rachunku wyraź również zgodę na przystąpienie do programu mOkazje, aby wziąć udział w promocji z bonem do Biedronki.

4️⃣ Aby otrzymać 150 zł za założenie konta musisz złożyć wniosek i podpisać umowę na selfie (lub e-dowód). Jeżeli podpiszesz umowę w oddziale banku lub kurierem nie otrzymasz bonusu 150 zł.

5️⃣ Pobierz aplikację ze strony promocyjnej (na samym dole klikamy na: GooglePlay lub AppleStore) i zweryfikuj konto w aplikacji na selfie. Opcjonalnie możesz potwierdzić konto na e-dowód (jeżeli taki posiadasz).

6️⃣ 200 zł łącznej premii na konto + 200 zł do Biedronki + Allegro Smart otrzymasz za otwarcie konta z kartą i aktywność:

a) 100 zł + bon 200 zł do Biedronki + darmowe Allegro Smart na miesiąc za szybki Wpływ i Transakcje -> Warunki otrzymania premii:

– jednorazowy wpływ min. 1000 zł w ciągu 7 dni kalendarzowych od otwarcia konta. Przelew może być zrobiony z twojego konta (w innym banku) lub kogoś innego lub też może być wpłata we Wpłatomacie.

– min. 8 transakcji kartą na dowolną kwotę (w tym płatności telefonem) i/lub BLIK w miesiącu otwarcia konta i/lub w kolejnym. Mogą to być np. płatności BLIKiem na stronach organizacji charytatywnych typu; pomagam.pl, siepomaga.pl 8x nawet po 1 zł.

b) 2×50 zł za Wpływ i Transakcje w drugim (50 zł) i trzecim miesiącu (50 zł) -> Warunki otrzymania premii:

– jednorazowy wpływ min. 1000 zł. Przelew może być zrobiony z twojego konta (w innym banku) lub kogoś innego lub też może być wpłata we Wpłatomacie.

– min. 8 transakcji kartą na dowolną kwotę (w tym płatność telefonem) i/lub BLIK w drugim pełnym miesiącu po otwarciu konta. Mogą to być np. płatności BLIKiem na stronach organizacji charytatywnych typu; pomagam.pl, siepomaga.pl 8x nawet po 1 zł.

7️⃣ 150 zł premii otrzymasz za otwarcie konta przez aplikację lub e-dowód:

– bonus 150 zł otrzymasz jeśli spełnisz wszystkie warunki opisane w punkcie 6 (200 zł łącznej premii za założenie konta z kartą i aktywność).

8️⃣ 100 zł premii za otwarcie bezpiecznego eKonta Junior dla dziecka poniżej 13. roku życia. Jest to warunek opcjonalny, nie musimy go wykonywać.

9️⃣ Bonus 100 zł + 200 zł do Biedronki + Allegro Smart (+ opcjonalnie 100 zł za konto Junior) otrzymasz do końca drugiego miesiąca po miesiącu założenia konta. Kod Vouchera do Biedronki oraz Allegro Smart będzie się znajdował w zakładce “mOkazje”.

Bonus 2×50 zł otrzymasz do końca trzeciego i czwartego miesiąca po miesiącu założenia konta.

Bonus 150 zł otrzymasz do końca czwartego miesiąca.

1️⃣0️⃣ W promocji możemy rónież założyć konto oszczędnościowe Moje Cele: 7% do 50.000 zł.

1️⃣1️⃣ Pełny regulamin promocji dostępny po kliknięciu w link promocyjny na samym dole strony.

1️⃣2️⃣ Promocja trwa do 31 stycznia 2024 r.

1️⃣3️⃣ 600 zł w promocji karty kredytowej mBanku, w programie MasterCard Bezcenne Chwile otrzymasz za założenie karty kredytowej + płatność kartą (na dowolną kwotę) 15 razy.

  • Otrzymasz 48.000 punktów w Bezcennych Chwilach, które możesz wymienić na nagrody o wartości 600 zł
  • Ta promocja jest dostępna dla nowych i jak i obecnych klientów mBanku – którzy nie mają w mBanku karty kredytowej.
  • Wystarczy w aplikacji lub portalu, złożyć wniosek o kartę kredytową w promocji (World Mastercard lub World Mastercard Intensive), zrobić nią 15 płatności na dowolną kwotę (np. bierzemy 15 mandarynek w Biedronce i płacimy za każdą osobno na kasie samoobsługowej). Następnie odbieramy 48.000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile o wartości 600 zł.
  • Bonus otrzymamy maksymalnie w ciągu 5 dni roboczych po spełnieniu warunków 15 płatności kartą. W praktyce zazwyczaj trwa to 2 dni. Promocja z kartą kredytową trwa do 28 grudnia 2023 r.
  • Karta jest darmowa przez 12 miesięcy. Po spełnieniu warunków i odebraniu punktów możemy ją zamknąć.
  • Przy zamawianiu karty kredytowej zaznacz oświadczenie: „Przystępuję do promocji 48 000 punktów w Programie Bezcenne Chwile oraz zgadzam się na dostarczenie jej regulaminu przez stronę internetową Banku”. Jeżeli nie masz takiego oświadczenia we wniosku, zwróć się z prośbą na infolinii/chacie – akceptację zgód marketingowych, aby promocja była aktywna.
  • Punkty możemy wymieniać na karty podarunkowe (np. RTV Euro AGD, Cirkle K, Carrefour, Empik, Smyk, Allegro i multum innych) lub nagrody rzeczowe.
  • Możemy “wymienić” punkty na gotówkę – na stronie programu “Bezcenne Chwile” – klikamy na “aktywuj benefit – wymień na gotówkę”. Robimy zakup u Partnera Benefitu (czyli np. RTV EURO AGD itp.) za 600 zł kartą kredytową i zwracamy produkt. W ciągu regulaminowych 72 h otrzymamy zwrot na kartę kredytową i przelewamy nadpłatę na nasze zwykłe konto.

ℹ️ FAQ – czyli krótkie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania od użytkowników:

👉 Prowadzenie eKonta jest za darmo.

👉 Karta do eKonta jest za darmo pod warunkiem, że zapłacimy kartą co najmniej 350 zł w miesiącu (w przeciwnym wypadku 7 zł).

👉 Z promocji mogą skorzystać osoby, które od 1 stycznia 2020 roku nie posiadały w mBanku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Inne produkty w mBanku nie wykluczają Cię z tej promocji.

👉 Do momentu wypłaty wszystkich nagród nie zamykaj karty i konta i nie odwołuj zgód marketingowych.

Podobne wpisy

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *