||

✅ ByBit: 5€ + 10$ = 60 PLN za samą rejestrację (dla nowych i obecnych użytkowników nie posiadających karty) + 20$ za polecenie! ✅

✅ ByBit: 5€ + 10$ = ~60 PLN za samą rejestrację (dla nowych i obecnych użytkowników nie posiadających karty) + 20$ za polecenie! ✅

🚩 Z okazji 5 urodzin ByBit – platforma przygotowała ciekawe bonusy i promocje.

🚩 ByBit to popularna giełda kryptowalut założona w 2018 roku. Siedziba Bybit znajduje się w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Giełda posiada rozbudowany ekosystem oraz niskie opłaty. Platforma obsługuje wiele kryptowalut (i par handlowych) oraz pozwala wpłacać w złotówkach. ByBit posiada świetne opinie oraz oferuje ciekawe bonusy.

ℹ️ Instrukcja:

1️⃣ Rejestrujemy się poniższego linku promocyjnego (jeżeli jesteś nowym użytkownikiem klikasz w link, jeżeli masz już konto wpisujesz kod ręcznie przy zamawianiu karty):

->> Rejestracja w ByBit dla nowych użytkowników <<-

Sam kod do wpisania: 7JVO20

⚠️ Jeżeli kod się nie wczyta się automatycznie – a będzie wolne pole do wpisania kodu wpisujemy go ręcznie: 7JVO20

Kod polecający powinien się wpisać automatycznie po kliknięciu w powyższy link. Jeżeli pojawi się prośba o kod polecający podczas rejestracji wpisz go ręcznie (jeżeli nie wszedł z automatu). Kod zobaczysz ponownie na etapie Potwierdź swoje dane w aplikacji, po zakończeniu weryfikacji tożsamości i adresu. Alternatywnie możesz także wprowadzić kod polecający osobno podczas procesu składania wniosku.

2️⃣ Weryfikujemy konto (KYC).

3️⃣ Wchodzimy w zakładkę “Card” i zamawiamy kartę wirtualną.

4️⃣ Bonus 5€ za weryfikację i zamówienie karty – otrzymasz maksymalnie w ciągu 7 dni. Bonus możesz wypłacić lub użyć go zdobycia kolejnego bonusu (szczegóły w punkcie niżej). EDIT: Zmieniły się warunki promocji. Bonus 5€ będzie dystrybuowany w dniach 26.12-01.05.

5️⃣ Bonus 10$ – wykonaj jedną dowolną transakcję kartą ByBit na kwotę co najmniej 5€ (np. zasilenie konta Revolut/ZEN lub innego kartą ByBit, płatność w sklepie czy internecie, itp). W tym celu możemy użyć naszego już otrzymanego bonusu 5€ za rejestrację – i otrzymamy drugi bonus w wysokości 10 USDT. Oczywiście możemy zrobić osobny depozyt i wpłacić po prostu 5€ i wykonać transakcje. EDIT: Ta część promocji jest aktualna, pod warunkiem zrobienia własnego depozytu i wykonania transakcji kartą w ciągu 14 dni od założenia konta. Niestety po zmianie terminu wypłaty bonusu “5€ za zamówienie karty” – terminy nie nachodzą na siebie i MOŻEMY skorzystać oczywiście z dwóch promocji jednocześnie (ale nie wykorzystamy pierwszej promocji do zdobycia drugiej bez depozytu).

6️⃣ Maksymalnie w ciągu 14 dni (trwa to zazwyczaj do 24 godzin) otrzymasz bonus 10 USDT, który możesz wypłacić.

7️⃣ Bonusy możesz odebrać w zakładce Centrum nagród. Giełda przygotowała również inne dodatkowe promocje z którymi możesz się zapoznać i skorzystać.

8️⃣ Promocja 5€ za rejestrację na 5 urodziny giełdy ByBit trwa do 25.12.2023 r., natomiast promocja 10 USDT za założenie karty i wykonanie płatności jest obecnie na czas nieokreślony.

9️⃣ Dodatkowo możemy skorzystać z promocji 10 USDT za depozyt 100 USD w postaci kryptowaluty lub depozytu FIAT (waluta EUR/DOLAR). Nie trzeba robić obrotu, wystarczy sam depozyt.

ℹ️ Karta ByBit – jak to działa?

👉 Karta Bybit to karta debetowa Mastercard, która umożliwia łatwy i bezpieczny dostęp do Twoich środków, gdziekolwiek i kiedykolwiek tego potrzebujesz, co czyni ją najlepszym towarzyszem Twojej kryptowalutowej podróży.

👉 Środki na Twoim koncie finansowania zostaną automatycznie odliczone, gdy użyjesz karty do dokonania płatności. W razie potrzeby pozostałe saldo zostanie pokryte poprzez konwersję kryptowaluty na walutę fiducjarną.

👉 Elastyczne zarządzaj kartami. Przeglądaj swoje transakcje i zarządzaj swoją kartą na bieżąc.

👉 Nieograniczone zakupy. Korzystaj ze swojej karty Bybit u ponad 90 milionów sprzedawców Mastercard na całym świecie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *