||

✅ eToro – bonus od giełdy 100$ za polecenie i depozyt 100$! ✅

🚩 eToro – jedna z najpopularniejszych platform giełdowych na świecie. Przedsiębiorstwo zajmujące się handlem społecznościowym i oferujące wielo-aktywowe pośrednictwo, które koncentruje się na świadczeniu usług finansowych i usług typu copy trading.

1️⃣ Twój znajomy rejestruje się z linku promocyjnego:

>> LINK PROMOCYJNY -<<

2️⃣ Robi weryfikację KYC (dowód przód/tył + potwierdzenie adresu).

3️⃣ Po zatwierdzeniu weryfikacji (trwa to zazwyczaj do godziny) wpłacamy depozyt (karta/przelew/BLIK/Przelewy24) w wysokości co najmniej 100$ lub 100€ (najlepiej 101$).

4️⃣ Wykonujemy 1 trade (zakup lub sprzedaż) – może to być zakup kryptowaluty lub waluty. Np. klikamy “Odkryj” -> “Kryptoaktywa” -> wybieramy np. BTC -> “Handluj” -> “Otwórz Pozycję”.

5️⃣ Możemy zamknąć pozycję po kilku minutach po zakupie, możemy trzymać ją też oczywiście dalej.

6️⃣ Klikamy zakładkę “Nagrody” i polecamy link promocyjny naszym znajomym i przyjaciołom. Otrzymujemy 100$ za każdego poleconego, który wykona powyższe kroki (bonus obecnie otrzymuje tylko osoba polecająca). Jeżeli twój polecony jest dodatkowo z Niemiec, Holandii, Szwajcarii lub Irlandii bonus wyniesie w tym przypadku wyniesie 100$. EDIT: Obecnie bonus dla Polski wynosi 50 USD i otrzymuje go osoba polecająca.

7️⃣ Bonus wpada zazwyczaj w ciągu kilku godzin, regulaminowo nie dłużej niż w ciągu 7 dni.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *