||

❌ CitiBank – 900 zł bonusu – 300 zł w punktach i 600 zł w formie Voucherów na Allegro! ❌

❌ CitiBank – 900 zł bonusu – 300 zł w punktach i 600 zł w formie Voucherów na Allegro! ❌

❌ PROMOCJA ZAKOŃCZONA ❌

🚩 W nowej promocji CitiBanku można otrzymać:
Voucher 600 zł na Allegro + 300 zł w punktach!

ℹ️ Jak zgarnąć Voucher 600 zł do Allegro + 300 zł w punktach?

1️⃣ Złóż wniosek o kartę kredytową SimpliCiti z tego linku:

-> WNIOSEK O KONTO W PROMOCJI <-

2️⃣ Podczas zawierania Umowy o Kartę wyraź zgodę na przesyłanie i prezentowanie przez Bank informacji handlowych, w tym mających charakter reklamy zarówno w formie mailowej jak i telefonicznej.

3️⃣ Zainstaluj aplikację Citi Mobile na telefonie. Aktywuj Kartę Kredytową w aplikacji lub w serwisie bankowości internetowej Citibank Online. Następnie, nie później niż do końca 1 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia Umowy o Kartę, przynajmniej raz zaloguj się do aplikacji lub na Citibank Online.

4️⃣ Odbierz nagrody za punkty o wartości 300zł:
Zarejestruj się w programie Mastercard® Bezcenne® Chwile. Przez okres 3 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy o kartę kredytową realizuj płatności na kwotę min. 300 zł miesięcznie. Doładowanie punktów nastąpi po 3 miesiącu kalendarzowym. Zgromadzone punkty możesz wymienić między innymi na Vouchery do Allegro.

Otrzymaj vouchery do Allegro o wartości 600 zł:
Vouchery do Allegro o wartości 600 zł otrzymasz, jeśli zgarniesz nagrodę, o której mowa powyżej, a dodatkowo w 4-9 miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu zawarcia umowy wydasz min. 300 zł miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunki otrzymasz voucher do Allegro o wartości 100 zł.

5️⃣ Dodatkowe informacje: Potrzebne będą dokumenty o dochodach: dochód netto minimum 1200 zł i zatrudnienie w obecnej firmie minimum 3 miesiące.lub dochód netto minimum 2500 zł i prowadzenie własnej działalności minimum 2 lata.

6️⃣ Jeżeli wydamy 300 zł miesięcznie kartą, zostaniemy zwolnieni z opłaty za użytkowanie w pierwszym roku od jej otrzymania.

👉 Promocja aktualna do 31.08.2023

👉 Regulaminy promocji znajdują się na dole strony po kliknięciu w dany link promocyjny. Jeżeli mamy jakieś pytanie o promocję możemy również zapytać na infolinii Citi.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *