|

✅ HoneyGain – 3$ za rejestrację na start + zarabianie na udostępnianiu internetu! ✅

🚩 Honeygain – aplikacja dla osób, które mają nielimitowany pakiet danych i nie korzystają z niego w całości. Twój niewykorzystany internet pozwoli Ci zarobić, gdy aplikacja działa w tle.

🚩 Honeygain – posiada wysoką ocenę 4,5 gwiazdki w serwisie Trustpilot. Zamień niewykorzystaną przepustowość Twojego Internetu na gotówkę! Honeygain działa po prostu w tle na Twoich urządzeniach (komputerze stacjonarnym/laptopie/urządzeniu mobilnym) a Ty zarabiasz, dzięki nadwyżce przepustowości Internetu. Honeygain to aplikacja crowdsourcingowa dla systemów macOS, Android, Linux lub Windows. Gdy pobierzesz ją na swoje urządzenie i udostępnisz niewykorzystane dane, zarabiasz pieniądze.


ℹ️ Instrukcja:

1️⃣ Rejestrujemy się z linku promocyjnego:

->> Honeygain <<-

Po zarejestrowaniu się z powyższego linku otrzymasz prezent w wysokości 3 dolarów od Honeygain!

2️⃣ Zarobki: Za każde 10 MB ruchu internetowego przechodzącego przez Twoją sieć otrzymujesz 1 kredyt Honeygain. Zatem za 10 GB danych otrzymasz od 1000 do 3000 kredytów Honeygain o wartości od 1 do 3 USD.

Jeśli włączysz opję dostawy treści (czasami opcja może być niedostępna) możesz zdobyć do 6 kredytów na godzinę (czyli ok. 7,2 dolara).

3️⃣ Odbieraj codziennie swoją losową pulę bonusową. Możesz odebrać darmowy los po udostępnieniu 15 MB. W ciągu jednego dnia możesz zarobić do 10000 kredytów, czyli 10$.

4️⃣ Sposoby na zwiększenie swoich zarobków w Honeygain:

A. Udostępnij swoje dane na wielu urządzeniach. Po pobraniu aplikacji i włączeniu odpowiedniego poziomu danych Honeygain zapłaci Ci za wykorzystanie danych. Panel aplikacji będzie na bieżąco informował Cię o Twoich zarobkach.

Aby zmaksymalizować swoje zarobki, zainstaluj aplikację na kilku urządzeniach. Możesz skorzystać z interaktywnego narzędzia szacowania zarobków Honeygain, aby dowiedzieć się, ile możesz zarobić w każdym miesiącu. Będzie to jednak w dużej mierze zależeć od Twojej lokalizacji, na ilu urządzeniach zainstalujesz aplikację, wielkości udostępnianego ruchu i aktywności funkcji dostarczania treści.

B. Włącz dostarczanie treści. Honeygain płaci Ci za udostępnianie połączenia internetowego w celu dostarczania treści. Platforma pożycza Twoje połączenie, aby współpracować. Gdy dostępna jest wystarczająca liczba użytkowników – zapewnia to stabilną łączność w celu szybszego dostarczania większych plików, takich jak zdjęcia i filmy, które wymagają dużej przepustowości.

Według Honeygain każde urządzenie stacjonarne podłączone do serwerów Content Delivery może zarobić 6 kredytów na godzinę, co równa się 7,20 dolara miesięcznie.

5️⃣ Ile możesz zarobić dzięki Honeygain?

Jeśli zastanawiasz się, czy możesz zarobić 50 dolarów miesięcznie, korzystając z Honeygain, jest to możliwe – jeśli udostępnisz dużo danych. Aby otrzymywać wypłatę co miesiąc, musisz zarobić co najmniej 20 USD; w przeciwnym razie saldo zostanie dodane do następnego miesiąca. Gdy zarobisz 20 USD, zobaczysz przycisk „Poproś o wypłatę”.

Opcje wypłaty: PayPal lub kryptowaluty takie jak Bitcoin i token JMPT (co daje 20% dodatkowego bonusu w zarobkach!).

6️⃣ Według kalkulatora zarobków Honeygain możesz zarobić 55 USD miesięcznie za udostępnianie sieci z trzech urządzeń przez sześć godzin dziennie i dostarczanie 6 GB treści dziennie. Zapotrzebowanie na ruch może się zmieniać, więc następnego dnia możesz mieć duże zarobki, a po nim mniejsze wykorzystanie (i mniej pieniędzy). Wszystko zależy od tego, jakiego ruchu potrzebują partnerzy Honeygain.


ℹ️ Podstawowe informacje:

Co to jest Honeygain?
Aplikacja dla osób, które mają nielimitowany pakiet danych i nie korzystają z niego w całości. Twój niewykorzystany ruch może zapewnić Ci dochód pasywny, gdy pozwolisz Honeygain działać w tle.

Czy aplikacja Honeygain jest bezpieczna?
Twoje dane i prywatność pozostają bezpieczne, zgodnie z międzynarodowymi przepisami dotyczącymi prywatności, takimi jak RODO i CCPA.

Jakie platformy obsługuje aplikacja?
Obsługiwane platformy: Windows, macOS, iOS, Android, Linux.

Czy warto mieć Honeygain?
Jeśli nie wykorzystujesz wszystkich danych, za które płacisz co miesiąc, warto zainstalować Honeygain. Aktywacja konta nie jest wiążąca. W razie potrzeby możesz włączać i wyłączać aplikację lub ustawić limity ilości niewykorzystanego ruchu, którą chcesz sprzedać.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *