|

❌ NAGA Pay – bonus 10€ za depozyt 30€ i 3 płatności! ❌

PROMOCJA ZAKOŃCZONA I NIEAKTUALNA ❌

⚠️ Wymagany depozyt 30€ i 3 płatności kartą po 10€!

⚠️ Wymagane potwierdzenie adresu (wyciąg z konta, rachunek za telefon, itp.)!

🚩 NAGA Pay to najlepsze rozwiązanie finansowe: otrzymujesz darmowy IBAN i cyfrową kartę debetową z autoryzacją VISA!

🚩 Odkryj potężne możliwości NAGA Pay: najlepszego uniwersalnego rozwiązania finansowego. Otrzymasz darmowy numer IBAN oraz fizyczną i cyfrową kartę debetową, autoryzowaną przez spółkę VISA.

ℹ️ Instrukcja:

1️⃣ Rejestrujemy się z poniższego linku promocyjnego:

->> NAGA Pay <<-

Podczas wpisywania e-maila i hasła upewnij się, że w polu “kod” jest wpisany automatycznie poniższy kod (jeżeli nie ma go, wpisz go ręcznie):

ESBX71

2️⃣ Robimy weryfikację KYC (trwa do kilku minut). Potrzebne jest również potwierdzenie adresu, czyli wyciąg z konta, rachunek za telefon, itp.

3️⃣ Wybieramy wyborze konta – wybieramy – darmowe konto.

4️⃣ Wpłacamy depozyt 30 € za pomocą karty (może to być np. karta Revolut).

5️⃣ Wykonaj 3 transakcje na kwotę co najmniej 10€ każda Twoją kartą wirtualną Naga Pay. Wpłacamy 10€ za pomocą danych wirtualnej karty Naga Pay np. na Revolut. Wykonujemy tą operację łącznie 3 razy (czyli 3x po 10€). Pieniądze wrócą do nas na Revolut spowrotem. Czyli wpłacamy 10€ – robimy transakcję na 10€ – i tak 3x. Możemy od razu wpłacić 30€ i zrobić 3 transakcje po 10€. Niestety sposób z Revolut już nie działa. Musimy wykonać 3 płatności kartą w sklepie stacjonarnym lub zakupach online.

Jeżeli 3 transakcje kartą nie będą chciały przejść przez Revolut możemy je zrobić przez: Zen, Skrill, Dipocket, Neteller, Binance lub inne portfele czy doładowanie bukmachera. Możemy również po prostu zapłacić za zakupy online czy w sklepie.

6️⃣ Po zaksięgowaniu transakcji otrzymasz bonus 10€ w BTC. Bonus możemy wypłacić bezpośrednio w BTC (opłata ok. 20 zł) lub przekonwertować do DASH – opłata fee wyniesie wtedy ok. 2 zł, ewentualnie XRP (opłata ok. 4 zł).

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *