||||

✅ Jak zarabiać na różnicach kontraktowych CFD? Praktyczny przewodnik jak zacząć inwestować i zarabiać. ✅

✅ Jak zarabiać na różnicach kontraktowych CFD? Praktyczny przewodnik jak zacząć inwestować i zarabiać. ✅

✅ Może słyszałeś kiedyś o CFD, ale nie wiedziałeś jak zacząć i w co inwestować?

✅ Może inwestujesz już w akcje, kryptowaluty, waluty czy ETFy i chciałbyś spróbować czegoś nowego?

✅ A może dopiero zaczynasz przygodę z inwestowaniem?

✅ W tym artykule dowiesz się jak, w co i gdzie zacząć inwestować. Najlepsze jest to, że możesz skorzystać z kontraktów CFD na waluty, towary, kryptowaluty i indeksy bez względu na doświadczenie handlowe. Otrzymasz indywidualnego doradcę od brokera za darmo.

👉 Platforma handlowa jest wystarczająco przyjazna, by poprowadzić Cię przez pierwsze transakcje, jeśli jesteś całkowicie początkującym inwestorem. Ale jest także wystarczająco potężna by zaspokoić Twoje najbardziej wyrafinowane potrzeby, jeśli jesteś już doświadczonym inwestorem.

👉 Inwestorzy, którzy nie są pewni, jak korzystać z narzędzi rynkowych, mogą skorzystać z bezpłatnej sesji szkoleniowej, prowadzonej przez obsługę klienta, by lepiej zrozumieć narzędzia rynkowe i jak one działają.

👉 Aby wzbogacić swoją wiedzę i poczuć się jeszcze bardziej komfortowo w handlu kontraktami CFD, możesz w dowolnej chwili skorzystać z narzędzi pomocniczych. Od bezpłatnych e-książek, przez bezpłatne szkolenie z obsługi platformy, po osobistego menedżera ds. relacji otrzymasz wiele metod zdobycia wiedzy i rozpoczęcia przygody handlowej.

ℹ️ Trochę teorii:

CFD (Contract for Difference), czyli różnice kontraktowe, to umowa finansowa między dwiema stronami – inwestorem a dostawcą CFD, najczęściej jest to broker lub instytucja finansowa. CFD umożliwia inwestorom spekulowanie na zmiany cen różnych aktywów bazowych, takich jak akcje, indeksy giełdowe, surowce, waluty czy obligacje, bez konieczności fizycznego ich posiadania.

Istotą CFD jest różnica pomiędzy ceną aktywa bazowego w momencie otwarcia a ceną tego aktywa w momencie zamknięcia kontraktu. Jeśli cena wzrasta od momentu otwarcia do zamknięcia kontraktu, inwestor otrzymuje różnicę dodatnią od dostawcy CFD. W przypadku, gdy cena spada, inwestor płaci dostawcy różnicę ujemną.

CFD umożliwiają inwestorom zarabianie zarówno na wzrostach, jak i spadkach cen aktywów, co czyni je popularnym instrumentem wśród spekulantów. Inwestorzy mogą również wykorzystywać dźwignię finansową, co pozwala na kontrolowanie większej pozycji na rynku przy mniejszym wkładzie kapitału. Jednakże, korzystanie z dźwigni zwiększa potencjalne zyski, ale również zwiększa ryzyko straty.

➡️ W praktyce zakładając konto u naszego polecanego brokera otrzymujesz swojego indywidualnego doradcę oraz otrzymujesz:

– dedykowane wsparcie i obsługę (wsparcie doświadczonego doradcy)

– szkolenie na platformie

– możesz handlować ponad 200 kontraktami na różnice kursowe

– przejrzyste i licencjonowane usługi- zestaw narzędzi technicznych i analitycznych

– codzienne wiadomości, aktualizacje i wskazówki rynkowe

– w pełni licencjonowanego i regulowanego brokera w KNF (Krajowy Nadzór Finansowy)- przejrzystą aplikację na Smartfona i prostą platformę www

– dodatkowe bonusy od depozytu oraz bonusy transakcyjne

➡️ Podstawą usług na platformie jest dedykowany personel pomocniczy, który jest dostępny przez całą dobę i wspiera inwestorów. Od zespołów technicznych po obsługę klienta. Inwestorzy wiedzą, że zawsze jest ktoś, kto odpowie na ich pytania, wyśle aktualności rynkowe i odpowie na wszelkie ewentualne pytania.

➡️ Oprócz wszystkich pomocnych narzędzi handlowych znajdziesz tu wszelkie informacje finansowe, których potrzebujesz. W każdej chwili będziesz mieć je w zasięgu ręki. Możesz w pełni zarządzać swoim kontem handlowym – masz dostęp z każdego miejsca na świecie, zestaw narzędzi technicznych i analitycznych oraz codzienne wiadomości i aktualizacje rynkowe. Co więcej, możesz też śledzić swoje zlecenia w dowolnym momencie.

➡️ Na rynku walutowym panuje nieustanny ruch — a teraz możesz inwestować gdziekolwiek i kiedykolwiek zechcesz.

➡️ Dzięki mobilnej platformie inwestycyjnej możesz cieszyć się całodobowym dostępem do światowych rynków na swoim tablecie, telefonie oraz innych urządzeniach mobilnych z systemami iOS lub Android.

➡️ Prosty interfejs i wszystkie przyjazne dla użytkownika narzędzia, z których inwestorzy mogą korzystać na platformie są dostępne również w jej wersji mobilnej. Aplikacja mobilna dostarcza różnych przydatnych narzędzi inwestycyjnych, takich jak Kalendarz Gospodarczy, najnowsze wiadomości rynkowe oraz wysoce aktualne analizy.

✅ Dlaczego warto?

– Pomoc Techniczna Bezpośrednio na platformie- Analizy I Alerty

– Dostęp Do Kalendarza Ekonomicznego- Aktualności Rynkowe W Czasie Rzeczywistym

– Szybka Realizacja Zleceń

– Analiza Fundamentalna I Techniczna Danych Rynkowych

– Bonusy

🟥 Jesteś zainteresowany i chcesz spróbować? Napisz do administratora “Łukasz Łukasz” na naszej grupie Facebookowej https://www.facebook.com/groups/4016061701782553/?ref=share lub pozostaw komentarz ze swoim adresem email – a napiszemy do Ciebie.

🟥 Zgłosimy Cię do platformy i otrzymasz dedykowanego opiekuna. Doradca skontaktuje się z Tobą i wyjaśni wszystkie szczegóły oraz odpowie na Twoje pytania i będziesz mógł zdecydować czy jesteś zainteresowany wejściem na rynek.

🟥 Minimalny wymagany depozyt to 200€, natomiast najlepiej zacząć od 1000€ żeby otworzyć konkretną pozycję.

🟥 Doradca kontaktuje się z Tobą codziennie i omawia daną sytuacją na rynku oraz podpowiada jaką pozycję warto otworzyć.

ℹ️ Kilka praktycznych wskazówek:

-> Inwestuj maksymalnie 50% swojego depozytu, nie otwieraj pozycji za całość depozytu. Jeżeli pozycja będzie mieć większe wahania uchroni Cię to przed zamknięciem pozycji i pozwoli dłużej utrzymać pozycję, aż kurs wróci na właściwe tory.

-> Inwestuj w popularne towary i usługi (ropa, złoto, NSDQ) – ewentualnie w inne pozycje (akcje, kryptowaluty) jeżeli siedzisz w temacie np. kryptowalut czy akcji i wiesz, że będzie wzrost lub spadek.

-> Inwestowanie w instrumenty pochodne np. Argentum mogą przynieść duże zyski jak i duże straty – jeżeli nie masz doświadczenia inwestuj w popularne towary.

-> Inwestuj tylko środki, którymi możesz inwestować i nie są Ci niezbędne do życia.

-> Inwestując np. w akcje na giełdzie wahania cenowe nie są duże i zawsze są uzasadnione ekonomicznie. W świecie kryptowalut – skoki cenowe są spore i nie zawsze uzasadnione ekonomicznie. A CFD poniekąd jest połączeniem rynku akcji i kryptowalut – możemy zarobić dużo na różnicach kursowych (i jest to uzasadnione z tym co dzieje się na rynku światowym), a wahania są duże, jak w świecie kryptowalut.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *