||

✅ Alior Bank – 200 zł za założenie konta przez VideoSelfie+ 400 zł za pozostałe warunki! ✅

✅ Alior Bank – 100 zł za założenie konta przez VideoSelfie + 100 zł za rejestrację karty + 400 zł za pozostałe warunki! ✅

🚩 50 zł za założenie konta z kartą przez VideoSelfie!

🚩 50 zł za wyrażenie zgody marketingowej podczas składania wniosku i zawarcie umowy o konto i kartę w ciągu 30 dni!

🚩 100 zł za samą rejestrację karty w programie Mastercard Bezcenne Chwile (8000 punktów – wymienne m.in. na bony 100 zł do Allegro, Cirkle K lub 150 innych voucherów i nagród)

🚩 400 zł za minimum 5 płatności kartą/BLIKiem (na dowolną kwotę) w każdym z 8 miesięcy po założeniu konta i zapewnienie wpływów na rachunek (na łączną kwotę 1000 zł – może być np. 10 przelewów po 100 zł z naszego innego konta)!

🚩 Konto za 0 zł – 0 zł za prowadzenie konta i kartę przez 12 miesięcy w promocji – jeśli jednocześnie uruchomisz odroczone płatności Alior Pay.

ℹ️ Jak zdobyć bonus?

1️⃣ Złóż wniosek o konto z poniższego linku promocyjnego:

->> Załóż konto w Alior Bank w promocji 600 zł <<-

2️⃣ Otrzymasz 50 zł – jeśli założysz konto przez VideoSelfie lub w aplikacji mobilnej Alior Mobile.

3️⃣ Otrzymasz 50 zł na start – jeśli wyrazisz zgodę marketingową podczas składania wniosku, w ciągu 30 dni podpiszesz umowę o konto i kartę oraz aktywujesz 2 dowolne korzyści na Koncie Jakże Osobistym.

4️⃣ Otrzymasz 50 zł przez 8 miesięcy (max 400 zł) – jeśli w danym miesiącu zapłacisz 5 razy kartą wydaną do tego konta lub BLKIEM (na dowolną kwotę), zalogujesz się do aplikacji mobilnej oraz zasilisz konto łączną kwotą 1000 zł (może być np. 10 przelewów po 100 zł z naszego innego konta.)

5️⃣ Bonus otrzymasz do końca kolejnego miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz warunki.

6️⃣ Jak odebrać Kartę Podarunkową na 100 zł na zakupy m.in. na Allegro w programie Mastercard Bezcenne Chwile za rejestrację karty?

  • Zaloguj się w aplikacji Alior Mobile lub bankowości internetowej Alior Online. Zarejestruj swoją kartę płatniczą Alior Banku, poprzez aplikację mobilną lub bankowość internetową do Programu Mastercard Bezcenne® Chwile.
  • Odbierz 8 000 punktów w promocji “Nagroda na start w Programie Mastercard dla kart Alior Banku – 3 edycja”. Punkty możesz wymienić na 2 x Karty Podarunkowe po 50 zł, na zakupy na Allegro lub inną ze 150 nagród dostępnych w Programie.
  • Z promocji mogą skorzystać osoby, które nigdy nie rejestrowały żadnej karty płatniczej Alior Banku w programie MasterCard Bezcenne Chwile. Zgodnie z regulaminem promocji po zarejestrowaniu się w programie, w ciągu 30 dni otrzymasz na konto 8000 pkt (równowartość 100 złotych), które możesz wymienić na różne bony, vouchery lub nagrody. Promocja z MasterCard Bezcenne Chwile trwa do 31.12.2023 r.

7️⃣ Z promocji mogą skorzystać osoby, które w ciągu ostatnich trzech lat nie miały w Alior Banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego.

8️⃣ Konto jest za 0 zł – 0 zł za prowadzenie konta i kartę przez 12 miesięcy w promocji – jeśli jednocześnie uruchomisz odroczone płatności Alior Pay.

9️⃣ Pełny regulamin promocji dostępny na samym dole strony po kliknięciu w link promocyjny.

1️⃣0️⃣ Promocja trwa do 31 maja 2024 roku.

Podobne wpisy

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *